Oferty pracy

Sprzedawca samochodów nowych

Nazwa pozycji Sprzedawca samochodów nowych
Miejsce pracy UL.POZNAŃSKA 6, LESZNO
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

  • efektywna sprzedaż samochodów i produktów finansowych w połączeniu z profesjonalną pełną obsługą procesu sprzedaży,
  • realizacja zadań, planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o diagnozę potrzeb klienta,
  • administrowanie dokumentami związanymi ze sprzedażą pojazdów,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,- aktywne pozyskiwanie klientów.

Wymagany profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
  • umiejętności w zakresie komunikacji oraz budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Kandydatom oferujemy interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji celów sprzedaży i wyników jakościowych. Aplikacje (list motywacyjny, CV ze zdjęciem - wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych procesie rekrutacji) prosimy przesyłać na adres e-mail (temat: sprzedawca samochodów): [javascript protected email]. Szczegóły oferty zostaną przedstawione wybranym kandydatom.